Hakkımızda

HAKKIMIZDA

1966 yılında Tahtakale’de ticari hayatına başlayan YAĞMUR TİCARET, toptan kırtasiye ve elektronik alanında vermiş olduğu hizmetlerden sonra 1992 de Hac Malzemeleri sektöründe Türkiye’de kurulan ilk 10 firmadan biri olarak 50 yılı aşkın süreyle ayakta kalmayı başarmış ve günümüze ulaşmıştır.

Hedefimiz her zaman sektörümüzde öncü olmak, müşterilerimizi yeniliklerle kalite ve uygun fiyatlarla buluşturmak, sadece ekonomik olarak değil, bu işin manevi sorumluluğunu da üstlenerek memnuniyeti en üst seviye de tutmak olmuştur. Bugün ülkemizden aldığımız güçle, iş ortaklarımızla üretimini yaptırdığımız binlerce kalem ürünü depolarımızda her daim hazır tutarak güçlü stok yapımızı koruyarak bu ürünleri yurtiçi ve yurtdışına satmanın yanında, kalan boşluğu da ithalatta ki gücümüzle doldurmanın gayretindeyiz.

YAĞMUR HAC&UMRE MALZEMELERİ olarak Türkiye’nin 81 iline ulaşan toptan servis ağımız ile, şube müşterilerimize verdiğimiz hizmetin yanında, yurtdışında Avrupa başta olmak üzere Amerika Birleşik Devletleri, Ortadoğu ve Arap Yarımadası’na gerçekleştirdiğimiz ihracatla ülkemize katma değer sağlamanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Hac Malzemeleri ve İslâmi Hediyelik denildiğinde akla ilk gelen firmalardan biri olarak seccade, tesbih, takke gibi ana ürünlerimizi Mevlid Hediyelikleri, Umre Hediyelikleri, Tesettür Giyim ile destekleyerek toplu organizasyonlarınızda, cemiyetlerinizde, merasimlerinizde, kişisel ve kurumsal hediyelik de ihtiyacınız olan her şeyi Toptan ve Perakende olarak sizlerin hizmetine sunuyoruz.

İSTOÇ ve ÜMRANİYE olmak üzere 500 m2 yi geçkin şube büyüklüklerimizle ferah ortam da alışverişlerinizi yapabileceğiniz mağazalarımıza sizleri de bekliyoruz.

…YAĞMUR’UN BEREKETİNDE BULUŞALIM…

ymrkurumsal